Użytkownik

Aktualności

Edukacja online Stentor

Edukacja online to serwis internetowy przeznaczony dla uczniów i nauczycieli. Zgromadziliśmy w nim różnorodne materiały, niezbędne wszystkim uczniom, którzy pragną rzetelnie przygotować się do sprawdzianów i egzaminów. Nauczycielom natomiast pomogą one w przygotowywaniu niebanalnych zajęć z przedmiotów humanistycznych.

Na serwis składają się:

Serwis powstał z myślą o upowszechnianiu dobrych jakościowo materiałów edukacyjnych.
Wykorzystując nowoczesne technologie, mogliśmy w jednym miejscu zgromadzić wiele typów pomocy. Dzięki temu bez konieczności sięgania do różnorodnych publikacji pomocnych w nauce (leksykonów, encyklopedii, opracowań, testów) można szybciej i taniej dotrzeć do poszukiwanych informacji.
Użytkownik sam decyduje, które materiały z naszej oferty będą dla niego przydatne, i płaci jedynie za to, co wybrał, nawet jeśli będzie to tylko pojedyncze opracowanie albo test. Istnieje też możliwość zakupu całego zestawu produktów danego typu, np. wyłącznie testów lub gier. System abonamentowy pozwala na wykupienie dostępu na 14, 90 lub 365 dni. Dostęp wielostanowiskowy (po obniżonych cenach, przeznaczony głównie dla szkół i bibliotek) umożliwia natomiast zoptymalizowanie kosztów korzystania z serwisu.

Edukacja online jest serwisem częściowo płatnym. Przykładowe materiały z każdego działu są darmowe. Dostęp do pomocy płatnych można uzyskać po zarejestrowaniu się w serwisie, pobraniu bezpłatnej aplikacji dla klienta służącej do zarządzania pobranymi plikami i uiszczeniu opłaty za wybrane pliki. Dzięki szybkim płatnościom za pomocą przelewu lub karty kredytowej dostęp do materiałów jest niemal natychmiastowy.

Wyszukaj

Indeks autorów
Indeks tytułów